Witamy na naszej stronie internetowej

Pragniemy pokazać nasz dorobek w zakresie aplikacji internetowych !

Firma Biuro Komputerowe Mirosław Kania działa od 1989 roku. Zajmuje sie pisaniem oprogramowania dla firm. Zajmuje stałą pozycję od wielu lat na rynku w zakresie programów finansowych dla firm. Posiada w swoim zespole doswiadczonych informatykow i wdrożeniowców. Szczególnie jestesmy zainteresowani wdrażaniem oprogramowania w srednich i dużych firmach, gdzie wiedza i doswiadczenie naszych pracowników mają istotne znaczenie.
W ostatnim okresie ukierunkowalismy nasze zainteresowania na zaawansowane systemy internetowe. W pracy stosujemy rozwiązania oparte o technologie HTML, PHP,Ajax, MySQL, Javascript. Dzięki zastosowaniu filozofii "open source" tworzymy tanie i dobre oprogramowanie.
Obecnie preferujemy technologię opartą na bibiotece CodeIgniter z zastosowaniem biblioteki JQuery.
Prowadzimy dla firm prace począwszy od tworzenia stron internetowych poprzez tworzenie rozbudowanych systemów bazodanowych typu finansowego i handlowego. Mamy doswiadczenie w zakresie tworzenia systemów dla dużej grupy użytkowników z zastosowaniem zaawansowanych technologii. Systemy nasze spelniają najostrzejsze kryteria w zakresie polityki bezpieczeństwa. Dotyczy to w szczególnosci zabezpieczeń przed niepowolanym dostepem do systemu oraz bezpieczenstwem pracy systemu. Jestesmy stosunkowo małą firmą dlatego każdego nowego klienta traktujemy z dużą troską. Jestemy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym wyzwaniom.
Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez email lub telefoniczny. Każdy kontakt spotka sie z zainteresowaniem i odpowiedzią w krótkim czasie.
(07.06.2010)

Z powazaniem

Mirosław Kania